2020 r przechodzi powoli do historii. Świat szybko o nim nie zapomni, przynajmniej z kilku powodów, ale my powoli przygotowujemy się do nowego sezonu. Ten rok przyniósł kilka bardzo udanych modeli gum, było dużo testów, nowych wzorów i kolorów. Z powodzeniem udało się wprowadzić najmniejszą w ofercie (28mm) jaskółkę Nanomaster Pintail. Przynęta kusi nie tylko białoryb, ale okazała się również skuteczna na, wcale nie małe, okonie oraz pstrągi.

Pojawiły się też gumy większe, jak choćby DRAGO MAX o długości 7,5cm, To przynęta, która często daje ryby trudne, w dni, kiedy brania są słabe. Podana na drop shocie, klasycznej główce lub zestawie CRig wabiła okonie i szczupaki. Mam wrażenie, że w najbliższych miesiącach uda mi się nią przechytrzyć konkretnego oksa. Tak czy inaczej, wabik z potencjałem.

Teraz plany i najbliższe realizacje… Jako, że sezon pstrągowy tuż tuż, z poiczątkiem roku, pojawią się dwa nowe warianty kolorystyczne przynęt FISHCHASER. Testowane z dużym powodzeniem w tym roku BUBBLE GUM i CREAM.

W tych barwach będzie przygotowana prawie cała gama naszych przynęt. Łowiliśmy nimi wiele gatunków ryb, od pstrągów, przez klenie, okonie do wszelkiego „białorybu”, „paszoków”, a na karpiach skończywszy.

Czy będą nowe przynety? Oczywiście. Bardzo długo mieliśmy na warsztacie twister. Do projektu podchodziliśmy jak do jeża, no i wyszedł taki trochę jeż :). Ale nazwaliśmy go TWISTMASTER, a tak zupełnie poważnie, praca tej gumki jest hipnotyczna. Nawet przy leniwym prowadzeniu na główkach 0,4g pieknie zamiata ogonem. Nie straszna jej zimowa, zamarzajaca woda. Premiera juz niebawem…

Zwolenników naszych woblerów, przygotowywanych przez Darię z niebywałą dbałoscią o szczegóły, chciałbym uspokoić. Będziemy kontynuować prace nad Ławicami i zarówno stare, dobrze znane modele, jak i nowe powinny sie pojawić również w przyszłym roku.

Będziemy również na bieżąco poszerzać asortyment akcesoriów spinningowych. Już dzis możecie na naszej stronie dobrać haczyki, główki jigowe i czeburaszki, kompatybilne z naszymi przynętami. Będzie tego więcej, tak żeby można było w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzeba , żeby cieszyć się łowieniem.

Z wędkarskim pozdrowieniem!

Daria & Paweł