Podsumowania, nowości-01

2020 r przechodzi powoli do historii. Świat szybko o nim nie zapomni, przynajmniej z kilku powodów, ale my powoli przygotowujemy się do nowego sezonu. Ten rok przyniósł kilka bardzo udanych modeli gum, było dużo testów, nowych wzorów i kolorów. Z powodzeniem udało się wprowadzić najmniejszą w ofercie (28mm) jaskółkę Nanomaster Pintail. Przynęta kusi nie tylko białoryb, ale okazała się również skuteczna na, wcale nie małe, okonie oraz pstrągi.

Podsumowania, nowości-02

Pojawiły się też gumy większe, jak choćby DRAGO MAX o długości 7,5cm, To przynęta, która często daje ryby trudne, w dni, kiedy brania są słabe. Podana na drop shocie, klasycznej główce lub zestawie CRig wabiła okonie i szczupaki. Mam wrażenie, że w najbliższych miesiącach uda mi się nią przechytrzyć konkretnego oksa. Tak czy inaczej, wabik z potencjałem.

Podsumowania, nowości-03

Teraz plany i najbliższe realizacje Jako, że sezon pstrągowy tuż tuż, z poiczątkiem roku, pojawią się dwa nowe warianty kolorystyczne przynęt FISHCHASER. Testowane z dużym powodzeniem w tym roku BUBBLE GUM i CREAM.

Podsumowania, nowości-04

W tych barwach będzie przygotowana prawie cała gama naszych przynęt. Łowiliśmy nimi wiele gatunków ryb, od pstrągów, przez klenie, okonie do wszelkiego „białorybu”, Paszoków”, a na karpiach skończywszy.

Podsumowania, nowości-05

Czy będą nowe przynety? Oczywiście. Bardzo długo mieliśmy na warsztacie twister. Do projektu podchodziliśmy jak do jeża, no i wyszedł taki trochę jeż :). Ale nazwaliśmy go TWISTMASTER, a tak zupełnie poważnie, praca tej gumki jest hipnotyczna. Nawet przy leniwym prowadzeniu na główkach 0,4g pieknie zamiata ogonem. Nie straszna jej zimowa, zamarzajaca woda. Premiera juz niebawem

Podsumowania, nowości-06

Zwolenników naszych woblerów, przygotowywanych przez Darię z niebywałą dbałoscią o szczegóły, chciałbym uspokoić. Będziemy kontynuować prace nad Ławicami i zarówno stare, dobrze znane modele, jak i nowe powinny sie pojawić również w przyszłym roku.

Podsumowania, nowości-07

Będziemy również na bieżąco poszerzać asortyment akcesoriów spinningowych. Już dzis możecie na naszej stronie dobrać haczyki, główki jigowe i czeburaszki, kompatybilne z naszymi przynętami. Będzie tego więcej, tak żeby można było w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzeba , żeby cieszyć się łowieniem.

Podsumowania, nowości-08

Z wędkarskim pozdrowieniem!

Daria & Paweł